Priecīgas Lieldienas!

Manā bērnībā Lieldienu Zaķis vienmēr bija sagādājis un paslēpis arī pa kādai dāvaniņai, droši vien tāpēc man arī gribas Tomu nedaudz pārsteigt ar kādu ne-ikdienas gardumiņu un dāvaniņu.

Jau sen biju plānojusi sagādāt lielās plastmasas olas dažādās krāsās, katrā ieliekot atbilstošas krāsas “kaut ko” – klucīti/lakatiņu/podziņas… Nesen ievēroju, ka Tomam šobrīd ļoti aktuāli ir lentītes un jostiņas tīt rullīšos un atcerējos par kādu vienkāršu, tomēr ļoti izdomu veicinošu darinājumu – adītām vai tamborētām jostiņām jeb, kā es saku, autoceļiem. Apvienojot šīs divas domas vienā, tapa Lieldienu pārsteigums, ko Toms varēs dažādās vietās mājās, laukos un varbūt arī mašīnā atrast.

No krāsainajām jostiņām bērni tin gliemežus, būvē torņus, taisa ceļus mazām mašīnītēm, cep tortes un vēl un vēl un vēl. Toms varēs meklēt atbilstošās krāsas oliņu, satīt gliemezīti un ielikt “mājiņā”.

Lai būtu arī kāds našķis, gribēju katrā olā ielikt arī pa kādai mini šokolādes oliņai, bet izrādās, ka uz veikalu devos krietni par vēlu un visas mazās šokolādes oliņas jau bija izpirktas… Tā nu nācās meklēt citu risinājumu no tā, kas veikalos bija atrodams. Nav precīzi tas, ko gribēju, bet tas nekas – zinu, ka prieciņš būs tāpat!

Share

No Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.