Daudz pa pusei “veselas dienas”

Ir vasara. Un ir sajūta, ka es un daudzi citi cilvēki no sociālo tīklu un blogu pasaules ir nedaudz nozuduši. Un tas ir tik forši, jo tas nozīmē dārzus un vietējos dārza gardumus, jūru vai upi, vai ezeru, pastaigas, piknikus, sauli, siltu lietu, ziedus, svelmi un atpūtu!

Noteikti daudzi ir manījuši aktivitātes ar mirkļbirku #veseladiena – šāds projekts tapa pavasarī, lai aicinātu cilvēkus nolikt malā telefonus, izslēgt televizorus un kaut vienu dienu pamēģinātu pavadīt vienkārši kopā. Bet ziniet – tagad, kad ir vasara, nav pat īpaši jāpiepūlas, lai visu nedēļas nogali neieskatītos Instagram. Nav arī jāuzpasē, lai mazais pārāk nepārsniegtu ieteicami maksimālo multfilmu skatīšanās laiku, jo viņš nemaz vairs katru un pat ne katru otro vai trešo dienu multfilmas neprasa. Vēl vasarā ir tā brīnišķīgā iespēja nedēļas nogales pārvērst par ceļojumiem, kas turklāt neizmaksā dārgi – tepat uz Latvijas pilsētām un laukiem, tepat Baltijas valstu robežās, nakšņojot teltīs, mašīnās, treileros un kempingos. Apskatīt pilsētas, kurās neesat bijuši kopš bērnības vai neesat bijuši nekad! Nogaršot tradicionālos lietuviešu un igauņu ēdienus. Iepirkties mazpilsētu veikaliņos, kur reizēm var atrast tādas “pērles”, kādas lielākajās pilsētās neatradīsiet. Aizbraukt uz kādu no māla cepļiem, lauku saimniecībām vai limonādes ražotnēm un uzzināt vēl sev nezināmas lietas.

Padariet vasaru garāku ar daudz maziem piedzīvojumiem! Esiet skopi un nepieslēdziet internetu ārzemēs – tā ir brīnišķīga iespēja atpūsties no mūsdienu dažkārt pārāk sociāli aktīvā dzīves ritma! Izaudzējiet ķirštomātus un cukurzirņus puķupodā, lai bērni redz, kā rodas dārzeņi.

Izbaudiet vasaru, kas pie mums nav gara, bet tomēr ir skaista, silta, zaļa un saulaina! Lai priecīgi!

Share

No Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.