Barošanas krēsliņa jaunā štāte!

Toma barošanas krēsliņa pārvalks mūsu mājās izturēja vienu gadu, līdz bija saplīsis tik ļoti, ka to vairs nevarēja izmantot. Es biju iedomājusies, ka, ja jau pārvalki ir tik neizturīgi, bet bērnu barošanas krēsliņi gana dārgi un paredzēti ilgam laikam, tad noteikti varēšu nopirkt vietā citu pārvalciņu. Izrādījās, ka tā tas tomēr nav. Rezerves pārvalki esot pieejami tikai Chicco firmas krēsliņiem, bet ne mūsu Coto Baby barošanas krēslam. Mani meklējumi plašajās interneta dzīlēs beigu beigās vainagojās ar veiksmīgu atradumu – “PuBe handmade” šuvējām, kas šķiet ir vienīgās, kas šobrīd piedāvā uzšūt tieši ūdens necaurlaidīgus barošanas krēslu pārvalkus.

20160907_171504.jpg“PuBe handmade” ūdens necaurlaidīgo audumu variantu piedāvājums ir pietiekošs, lai katrs atrastu kādu, kas piestāvēs un patiks.Mēs izvēlējāmies gaiši zaļu audumu, kas man pēc faktūras pat patīk labāk nekā sākotnējais, jo ir patīkamāks taustei. Apmēram mēneša laikā tikām pie jaunā pārvalciņa un smukas, pieskaņotas lacītes. Ar kvalitāti esam ļoti apmierināti – viss ir glīti un rūpīgi nostrādāts, tāpēc drošu sirdi varu “PuBe handmade” rokdarbnieces ieteikt arī jums!

Nedaudz par to, kā un kāpēc radās “PuBe handmade”:

Ne viena vien mamma sapņo par darbu, ko varētu apvienot ar bērnu izvadāšanu pa skolām, bērnudārziem un pulciņiem, ar iespēju strādāt arī no mājām. Tāpat arī šīs trīs draudzenes lauzīja galvas par to, kā to visu apvienot četru bērnu mammai. Tā kā dažādas skaistas un prakstiskas lietas saviem bērniem tika šūtas regulāri, tad 2015. gada rudenī viena no draudzenēm izveidoja Facebook lapu “Puķītes šujumi”, kas sākumā piedāvāja trikotāžas cepures un šalles, vēlāk pievienojot arī bikses, krekliņus un citus bērnu apģērbus. Kad pasūtījumu kļuva tik daudz, ka viena pati Puķīte vairs netika galā, viņai palīgā nāca otra no trim draudzenēm un 2016. gada pavasarī tika nolemts mainīt nosaukumu uz “PuBe handmade”, tajā apvienojot jau abu draudzeņu uzvārdus. Arī trešā draudzene iesaistās mazajā biznesiņā kā labais mārketinga gariņš.

“PuBe handmade” var lepoties ar vairāk kā 1300 sekotājiem viņu Facebook lapai un vairāk kā 500 izpildītiem individuāliem pasūtījumiem. Šobrīd “Pube handmade” sortimentā ir cepures, šalles, siekallaces, bikses, krekliņi, svārki, kleitas, ūdens necaurlaidīgi barošanas krēslu pārvalki, ratu ieliktņi, autokrēslu ietinamās sedziņas zīdaiņiem, BabyBjörn šūpuļkrēslu pārvalki, zīdaiņu miega lupatiņas un citi rokdarbi bērniem.

pube

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Share

1 Comment

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.