Adventes kalendārs 2016 (dāvana lasītājiem)

Mīļie bloga lasītāji!

Klāt jau Adventes laiks – klusuma, miera un saticības periods. Mūsdienās  gan tas biežāk ir stresains laiks – gada nogale, sesijas tuvošanās, pārbaudes darbi un tad vēl dāvanu gādāšana Ziemassvētkiem… Taču man patīk visur saskatīt arī gaišo un labo! 🙂 Ja dāvanas ir no sirds un varbūt pat paštaisītas, tad to gādāšana var sagādāt arī prieku un gandarījumu. Tāpat ir ar Adventes kalendāra tradīciju bērniem – var, protams, iegādāties gatavu kalendāru ar šokolādēm un tas nav nekas nosodāms, bet var arī to pagatavot pats!

blogs_lielsunmazs_adventes-kalendars-2016_3564

Man šķiet, ka 2 gadi ar mazu astīti ir tas vecums, kad jau varētu paskaidrot, ka no Adventes kalendāra katru dienu varēs dabūt 1 lietiņu, ja vien Adventes kalendārs nebūs ar bērna roku aizsniedzamā vietā un katras dienas paciņu varēs iedot atsevišķi, tāpēc nolēmu, ka piekāršu to pie loga priekšā aizkariem, pie auklas piestiprinot 24 paciņas. Ilgi domāju arī par kalendāra noformējumu – gribēju, lai katras dienas paciņa nav vienkārši paciņa, bet, piemēram, mājiņa, ar ko var arī paspēlēties, tajā pašā laikā nepārspīlējot ar sarežģītību. Tā nu es nonācu pie mūsu 2016.gada Adventes kalendāra ar mājām un eglēm, kuram esmu sagatavojusi arī drukas failu, ko jebkurš bloga lasītājs var lejupielādēt, lai izdrukātu un pagatavotu arī savam bērnam!

Adventes kalendārs izdrukai

blogs_lielsunmazs_adventes-kalendars-2016_3568blogs_lielsunmazs_adventes-kalendars-2016_3585

blogs_lielsunmazs_adventes-kalendars-2016_3573 blogs_lielsunmazs_adventes-kalendars-2016_3606

Jums būs nepieciešams biezāks papīrs (11 A4 izmēra lapas), printeris, šķēres vai nazis, šūšanas prasme vai līme, aukla un mazi knaģīši.

Kad izdrukāju zīmējumus, sapratu, ka man gribas tos nedaudz izkrāsot un apzīmēt ar spīdīgām pildspalvām. Domāju, ka lielākiem bērniem varētu būt interesanti mājiņu un egļu zīmējumus izkrāsot un papildināt pašiem, bet divgadnieka Adventes kalendāram šo izklaidējošo darbiņu veicu pati.

20161128_184405.jpg 20161129_183439.jpg

Izkrāsotas un izgrieztas paciņas sašuvu ar šujmašīnu, tādējādi radot arī interesantu kontūru, bet jūs varat tās arī līmēt, tikai tad atcerieties apdrukātajai pusei  abās malās izgriezt papildu maliņas, ko nolocīt un pielīmēt aizmugurei ⇓. Jāsašuj vai jāsalīmē ir tikai sānu malas mājiņām un apakšējās trešdaļas malas eglītēm!

20161129_135720.jpg 20161129_140048.jpg

Kalendāru katrs noteikti piepildīs ar citām dāvaniņām atbilstoši saviem uzskatiem, bet es nolēmu, ka Tomam vajadzētu kādu divdaļīgu puzlīti, tāpēc iegādājos komplektus ar  dzīvnieku un automašīnu puzlītēm. Šīs puzlītes sadalīju tā, ka katrā dienā ir viens pārītis. Savukārt 24.decembrim no Elli&Hugo pasūtīju eglītes rotājumu – koka eņģelīti ar Toma vārdu. Atlikušajās dažās paciņās likšu našķīšus – žāvētus augļus un tumšo šokolādi, kādu cepumiņu…

20161129_215532.jpg blogs_lielsunmazs_adventes-kalendars-2016_3618

Citas idejas Adventes dāvaniņām dažādu vecumu bērniem:

  • Lego vai domino komplekts sadalīts 24 mazās dāvaniņās;
  • Zīmuļi, flomasteri, interesantas formas piezīmju lapiņas;
  • Piparkūku formiņas;
  • Izkrāsojamas kartiņas (internetā ir pieejamas ļotj daudz izkrāsojamas lapas bezmaksas lejupielādei, piemēram, šeit);
  • Pirkstiņlelles;
  • …aicinu jūs padalīties ar savām idejām komentāros! 🙂

blogs_lielsunmazs_adventes-kalendars-2016_3582 blogs_lielsunmazs_adventes-kalendars-2016_3569

P.S. Kā uz jebkuru autordarbu, arī uz šiem zīmējumiem attiecas autortiesības. Jūs drīkstat lejupielādēt un izmantot privāti pievienoto failu, taču ir aizliegts to izmantot komerciāliem mērķiem vai pārpublicēt citās vietnēs. Ja vēlaties to pārpublicēt, tad tikai ar linku uz šo rakstu. Paldies!

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Share

2 Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.