Aizbēgt no migrēnas ar Pranamat ECO

Kad nolemju par kādu jaunu pirkumu, mūžīgi sev un arī dzīvesbiedram jāatbild uz veselu virkni jautājumu: vai izmantošu regulāri arī pēc pirmā mēneša vai arī tas kļūs par kārtējo krāmu (nu, protams, ka izmantošu, Mīļais, kā Tu iedomājies man šādu jautājumu vispār uzdot!), ar ko tieši šis ir tik īpašs un vai nav lētākas alternatīvas (ir, bet šis ir labāks, es tak jau izpētīju!), kā es zinu, ka tas tiešām darbosies kā solīts un ka tā nav kārtējā melīgā reklāma (nu… es nezinu, bet laikam jau uzticos cilvēkiem, kas to reklamē), un vai vispār man ko tādu vajag un kur es to glabāšu?

Es vasaras vidū rakstīju par šādu savu izvēli, uzticoties atsauksmēm, un nolemjot, ka man tiešām vajag Pranamat ECO masāžas paklājiņu. Aprakstīju savus pirmos iespaidus un pirmo lietošanas pieredzi. Nu ir pienācis laiks atbildēt galvenokārt jau sev uz jautājumu, vai tiešām es to pēc neilga laika nebūšu aizmirsusi iemestu stūrī, jo nu… piemirstas, nav laika, ir citas darīšanas utt. Bet atbilde ir: NĒ, neesmu gan! Es joprojām šo masāžas paklāju lietoju regulāri, jo es jūtu un nu jau arī sāku redzēt, ka tas iedarbojas.

 

Tā kā jau krietni sen ikdienas steiga mani ir padarījusi par cilvēku, kam ir diezgan grūti vienkārši atpūsties, piemēram, pagulēt pludmalē vai tāpat vien paskatīties filmu, tad vasarā pāris reizes paņēmu savu Pranamat līdzi uz pludmali. Līdzi paņemt ērti, smiltis nokratīt viegli – kāpēc ne? Ja uz pludmali dodos kopā ar Tomu, tad jau nekāda īsta gulēšana tāpat nav iespējama drošības apsvērumu dēļ.

3 Pranamat iedarbības zonas, ko vislabāk izjūtu es un kā dēļ es tieši šādu masāžas paklāju izvēlējos:

  • MUGURAS SĀPES. Par savu un muguras sāpju “draudzību” es jau izstāstīju iepriekš, tomēr nevaru nepieminēt arī tagad, ka to samazināšanos Pranamat ECO lietošanas rezultātā var manīt ļoti ātri – jau pirmajās dienās. Protams, ka pēc pusotra mēneša muguras sāpes nepazūd pavisam (galu galā, lai gan bērnu jānes aizvien retāk, viņš tomēr kļūst arvien smagāks), bet paklājiņš tās spēj samazināt uzreiz, vismaz man. Līdzīgu efektu esmu jutusi no speciāliem muguru stiprinošiem vingrojumiem, bet šaubu nav – izbrīvēt laiku relaksācijai uz akupresūras lotosiem ir vieglāk. Guilty here. Protams, protams, vislabāk ir atrast laiku gan vienam, gan otram.
  • MIGRĒNA. Ar migrēnu nav tik viegli, jo migrēna (tā īstā, ko diagnosticē mediķi) mēdz būt dažāda un, kas der man, var nederēt citam. Bet lielākoties migrēna ir saistīta ar stresu. Stress ļoti bieži ar saspringtiem apkakles muskuļiem, turklāt tas attiecas arī uz tiem darba rūķiem, kam migrēna ir sveša. Lai vai kāda starp šīm lietām būtu vai nebūtu saikne, izmasēt plecus un kaklu palīdz ikvienam. Tikai jāmasē pareizi – mana Oma, daktere, vienmēr uzsvēra, ka sevi masēt jāļauj tikai profesionālim, jo ir diezgan viegli kaut ko samasēt ne tā. Nu lūk, ja nav laika regulārām masāžām, kas plecus un kaklu izglābs, tad tīri labi palīdz Pranamat paklājiņš, kurš masē maigi un vienmērīgi – masieris noteikti katra pacienta “īstajiem punktiem” pievērstu papildu uzmanību, kaut kur uzspiestu stiprāk un tā, bet mēs visi zinām kā ir ar to laiku. Masieriem tomēr arī ir ierobežots darba laiks, paklājam tas ir 24/7. Es tā pie sevis prātoju, ka šim mērķim iespējams pat labāk derētu Pranamat ECO spilvens, bet, kamēr man tāda nav, es šo pašu paklājiņu uzklāju pāri parastam spilvenam.
  • TVIRTĀKA ĀDA. Visbeidzot trešais, kas nāk vislēnāk, bet nu jau var manīt! Pēdējā laikā es jau atkal esmu ierakusies visvisādos darbos un pienākumos, neatstājot sev atelpas brīdi, tāpēc esmu pasākusi krēslā ieklāt savu masāžas paklājiņu, kamēr strādāju pie datora. Iesāku to jau vasarā, kad savu “mājas biroju” saulainās dienās pārcēlu uz pagalmu, un tāpat turpinu arī nu jau rudenīgajos laikapstākļos pie rakstāmgalda. Izklausās ļoti slinki, bet rezultāts uz augšstilbiem sāka kļūt manāms tieši kopš iesāku paklāju izmantot šādi – domāju tas tāpēc, ka tad es uz paklājiņa nosēžu nevis 15 minūtes, bet vismaz stundu. Turklāt esmu no tiem cilvēkiem, kas mūžīgi pamanās sakrustot kājas un apsēsties šķībi, taču adatainais draugs nemitīgi atgādina man sēdēt vismaz mazliet taisnāk. To es uzskatu par vēl vienu bonusu.

Paklājiņu lietoju jau pietiekoši ilgu laiku, lai būtu pieradusi uz tā gulēt bez apģērba. Tomēr nē, tas nav par mani. Esmu vairākkārt saņēmusies nogulēt uz Pranamat paklāja tās 15 minūtes, pēc kurām citi saka, ka vairs neduras, bet nē, pēc pirmajām 5 minūtēm sāk durties arvien sāpīgāk un sāpīgāk, un sāpīgāk. Nepāriet, nepierodu. Un jāsaka, ka tieši par asumu esmu saņēmusi visvairāk jautājumus – vai tiešām viņš ir tik ass kā runā? Redz, esam jau tomēr katrs citādāks un, kas vienam ass, otram tāds neliekas. Ja jūs, tāpat kā es, patiešām pat neskatoties jūtat adatas dūrienu, tad iespējams, tieši tāpat kā es, šo paklājiņu nesāksiet izmantot bez apģērba. Man ar plānu apģērbu šķiet vispiemērotākais lietošanas veids, jo sev pāri nav jādara. Varbūt iedarbība mazliet lēnāka, to man grūti spriest, bet vismaz komfortabla (jā, uz adatām var atrast arī komfortu). Un tā kā pēc masāžas paklāja lietošanas arī cauri apģērbam ādā uz kādu laiku paliek mazi caurumiņi, tad ir skaidrs, ka tas gana labi iedarbojas arī šādi.

Share

No Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.