Nozust AbrakaDabra džungļos

Pašās vasaras beigās mēs ar Tomu izmēģinājām bērnu rotaļu laukumu “AbrakaDabra” t/c Riga Plaza telpās. Līdz šim šāda veida maksas rotaļu laukumus īpaši bieži neesam apmeklējuši, tomēr šoreiz ļāvāmies pierunāties, jo uz šo rotaļu laukumu ir iemīļojis doties manas draudzenes četrgadnieks.

Man uzreiz jāatvainojas, ka bildes ir tādas kādas ir, jo… hmm, šādās vietās mazie ziķeri nav noturami mierā ne sekundi smukai bildei (bildes notiek ar telefonu skrienot pakaļ bērnam cauri izklaides parka šķēršļiem) un arī apgaismojums ir ne jau priekš bildēšanās, bet tik cik nepieciešams aktīvai atpūtai. Bet taisnība arī, ka – jo mazāk laika bildēm, jo jautrāka tātad bijusi izklaide!

  

Pirmie iespaidi no “Abrakadabra” džungļos pavadītas apmēram pusotras stundas ir ļoti labi. Aktivitātes šeit atrodamas gan pavisam maziem cilvēkbērniem, gan pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem (pēc noteikumiem līdz 150cm augumam jeb apmēram 10g.v.). Līdz 4 gadu vecumam bērniem šeit jāatrodas kopā ar pieaugušo un tas nozīmē iespēju (vai pienākumu – kā nu katrs to uztver) pa parku izložņāties arī mammai vai tētim. Sākot ar karuseļiem, lielajiem klučiem, bumbu baseinu un dažāda izmēra slidkalniņiem līdz šķēršļu joslām un tīkliem, pa kuriem nokļūt no viena līmeņa uz otru. Viss ir labi nopolsterēts un es par sava bērna atrašanos šeit jūtos salīdzinoši droši. Arī pārskatāmība ir diezgan laba, lai vecākiem nebūtu gluži 100% jāizložņā viss bērnam līdzi. Izdauzīties šeit var no sirds patikas un muguras būs slapjas – tas ir viennozīmīgi!

 

Lai gan lielveikals nav varbūt pati piemērotākā vieta atpūtai ģimenes lokā, tomēr ir reizes, kad nav iespējas turp doties bez bērniem, un tad “Abrakadabra” apmeklējums varētu būt lieliska balva mazajam cilvēkam par izturību iepērkoties, bet lielākie var šeit izdauzīties pa to laiku, kamēr vecāki iepērkas. Turklāt nevaru nepieminēt arī draudzenes novērojumu, ka pēc regulāras bērnu izklaides parka apmeklēšanas manāmi uzlabojas bērna muskulatūra un stāja. Win-win!

 

Share

No Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.