Labirintu ADVENTES KALENDĀRS 2017 ?

Šogad esam paaugušies un līdz ar to Ziemassvētku gaidīšana kļuvusi pavisam citādāka. Toms ļoti skaidri zina, kādu dāvanu vēlētos, tāpēc šogad kopīgiem spēkiem tapa pirmā vēstule Ziemassvētku vecītim. Līdz ar vēstuli gan sagaidīt pašus svētkus ir kļuvis jūtami grūtāk – Toms pa iedomu telefonu zvana Ziemassvētku vecītim un saka, ka grib dāvanu, regulāri prasa mums, kur ir egle un tamlīdzīgi. Un man no šīm visām sarunām ir kļuvis skaidrs, kāpēc vispār tādu Adventes kalendāru vajag un cik ļoti Ziemassvētku gaidīšana prasa pacietības…

Tomam pēdējā laikā ļoti patīk labirintu uzdevumi, tāpēc šogad Adventes laikā vēlos viņu iepriecināt ar jauniem labirintiem, tajos iepinot visai ģimenei kopīgu Ziemassvētku noskaņas radīšanu – nē, ne gluži ar uzdevumiem, bet ar ierosinājumiem, piemēram, ir labirints ar piparkūku cilvēciņiem un es to plānoju ielikt dienā, kad mums patiešām varētu sanākt laiks uzcept piparkūkas. Ir arī labirints ar dzejolīti blakus, lai varam mācīties pirmo Toma dzejoli, un citi, kas saistīti ar Ziemassvētku tēmu – pašiem būs jāizdomā, kā attiecīgo tēmu iesaistīt kādā kopējā ģimenes aktivitātē. Tāpat kā pagājušogad, arī šogad mūsu Adventes kalendāru dāvinu arī jums, tomēr, ja pagājušogad tas bija universālāks, tad šogad vairāk piemērots aptuveni 2-4 gadus veciem bērniem. Kādam citam varbūt noderēs idejiski.

KAS DARĀMS?

  • Izdrukā 24 krāsainas A5 lapas (var arī drukāt uz A4 pa 2 bildēm uz katras lapas).
  • Izgriež 24 aplīšus/kvadrātiņus/zvaigznītes/utml. datumiem. Katrai lapiņai uzlīmē vai uzraksta datumu.
  • Lapas sarullē un apsien ar aukliņu/lentīti, klāt piesienot datumu kartiņas.
  • Ja gribas, turpat klāt var piesiet un sarullētās lapas vidiņā paslēpt vēl kādu pārsteigumu – konfektīti/flomasteru/eglītes rotājumu/utml.
  • Gatavās dāvaniņas iesien aukliņās vai stāvus sakārto glītā kastē tā, lai ir redzami datumi.

Pagaidām lejupielādei pieejami pirmie 18 labirinti (pārējos varēsiet lejupielādēt tuvākajās dienās).

Lūk arī drukas fails ar visiem 24 labirintiem!


Iespējams kādam šogad noderēs arī mūsu 2016. gada Adventes kalendārs:

Share

3 Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.