Mani trauki bērniem. #DesignedByTomsMom

Šis ir viens no maniem sapņiem, sirdsdarbiņš, kas beidzot ir materializējies īstos, skaistos traukos…

Lai gan iepazīstinu jūs ar tiem šeit, savā blogā, tomēr traukus vēlos no bloga nodalīt – tie “dzīvos” paši savā FB lapā ar nosaukumu “Designed by Tom’s mom”.

Šobrīd piedāvājumā ir trauku komplekti, kuros ietilpst krūze ar aitiņām, bļoda ar zirneklīti un šķīvis ar dažādiem burtiem atbilstošiem zīmējumiem.

Pirmie laimīgie burti, kuri tika pie saviem šķīvjiem, ir T (protams, jo man taču ir Toms!), A, R, E, K un M. Nākamajiem zīmējumi jau top un es ļoti labprāt pieņemu ieteikumus par burtiem, kurus uz šķīvjiem drukāt nākamos!

Jau esmu saņēmusi ļoti daudz jautājumus par iespējām personalizēt traukus, tāpēc uzreiz vēlos precizēt, ka zīmējumi ir tieši šādi, tos nav iespējams miksēt, variēt vai uzlikt vienādus visiem trim komplekta traukiem. Jā, ar laiku taps jauni, ir jau padomā nākošā trauku sērija ar dinozauriem, kam top skices, bet tehnoloģijai ir savi ierobežojumi. 😉

Man bija ļoti svarīgi, lai trauku apdruka būtu noturīga lietošanā – bez ierobežojumiem karstam ēdienam un mazgāšanai trauku mašīnā. Un tādi tie man par prieku ir!

Trauku komplekta (šķīvis 21cm, bļoda 17cm, krūze 300ml) cena: 25€.

Atsevišķi var iegādāties šķīvjus: 11€/gb.

Share

1 Comment

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.