Mazie Lieldienu pārsteigumi

Protams, ka ar mazu zīdainīti mājās nav tik daudz laika un iespēju domāt, meklēt un gatavot Lieldienu pārsteigumus kā citus gadus, bet tas nemaina faktu, ka Tomu gribas pārsteigt un iepriecināt ar kādām mazām dāvaniņām! Lieldienas ir arī tā vienīgā reize gadā, kad paši nopērkam bērnam šokolādes olu (kinderolu vai tamlīdzīgi). Bet man nekad nav paticis, kā lielveikalu šokolādes olas izskatās starp īstajām, īpaši jau dabas veltēs krāsotajām, tāpēc izdomāju vienkāršu šokolādes olu ar mantiņu viducī ietērpt zaķa kostīmā. Plus, protams, lielāks pārsteiguma moments bērnam par to, kas zaķī paslēpies!

Vīrs, savukārt, atcerējās bērnību un izdomāja dažas īstās olas sapucēt par zaķiem. Sameklējām paraugu, izdrukājām, izgriezām, uzzīmējām zaķiem sejas un salīmējām. Mums gan likās, ka oriģināls izskatās mazliet nepareizs, tāpēc saīsinājām piegrieztnē dotās kājas.

Šogad izlēmām Tomam uzdāvināt jaunas akvareļu krāsas – arī tām pielīmējām zaķa ausis. Klāt pievienoju kartiņas, uz kurām ar vaska sveci uzzīmēju vienkāršus pavasarīgus zīmējumus un mazliet uzliku krāsu, lai var saprast, kurā pusē jāglezno.

Priecīgas jums Lieldienas! ?

Share

No Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.