Sporta entuziastu konference “Sports VAR”

Sportot pēdējos gados ir kļuvis moderni un cik labi, ka tā, jo sportošana ir viens no vesela organisma pamatakmeņiem. Īpaši jau bērniem ir nepieciešams gana daudz kustību, lai pareizi attīstītos un augtu. Man arī škiet, ka skolas vecuma bērniem ārpusstundu nodarbības, vai tās ir saistītas ar sportu, mākslu vai mūziku, ir svarīgas gan sevis iepazīšanai, gan brīvā laika aizpildīšanai. Tāpēc ar prieku piekritu pastāstīt par sporta entuziastu konferenci “Sports VAR”, kas norisināsies Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars”, 2019.gada 26.aprīlī.

Kā mūsdienu straujajā tehnoloģiju laikmetā radīt motivāciju sportot, kas profesionālā līmenī nozīmē arī cītīgi strādāt un pārvarēt savas robežas? Visas dienas garumā 18 lektori no dažādām ar sportu saistītām jomām (sportisti, treneri, mediķi un citi profesionāļi) stāstīs par talantu audzināšanu, motivāciju un pašizaugsmi, paaudžu konfliktiem, kā arī vecāku iesaisti un lomu sportista izaugsmē, jo nevar noliegt – vecāku loma bērnu sportiskajā attīstībā ir milzīga.

Mammas un tēti, tieši tāpēc organizatori ir par jums īpaši padomājuši un piedāvā 30 eiro atlaidi konferences dalības maksai, reģistrācijas formā ievadot kodu: VECĀKI.

konference_sports-var_Liepāja_blogs-lielsunmazs_atlaide-vecākiem

Plašāku informāciju un reģistrācijas formu atradīsiet konferences mājas lapā www.sportsvar.lv, savukārt jautājumus par konferenci, tās saturu utml. varat sūtīt uz e-pastu: sintija@sportsvar.lv.

Share

No Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.