PAR AUTORU

Labdien!

Lai arī rakstīšana mani ir interesējusi jau sen, pirms šī bloga neko vairāk par pāris starptautisku sporta sacensību preses relīzēm rakstījusi nebiju…

Taču, kad sākām plānot savu pirmo ģimenes ceļojumu jau trijatā, sapratu, ka ir pienācis īstais laiks sava bloga radīšanai. Visgrūtāk, šķiet, bija izdomāt nosaukumu – gribēju, lai tas atspoguļo kopābūšanu, kas vismaz sākotnēji bija paredzēta kā galvenā bloga tēma. Tā nu apdomājot visvisādus variantus ap vārdiem “kopā”, “trīs” un tamlīdzīgi, nonācu pie “Liels un Mazs“. Vēlāk nosaukumā sāku saskatīt arī citu nozīmi – mazais reizē jau ir arī tik liels! 🙂 Tas nebeidz pārsteigt!

Kā bloga galveno tēmu uzsveru ceļošanu un atpūtu visai ģimenei kopā, taču šeit rakstu arī par bērna ēšanu (jo man patīk eksperimentēt virtuvē un patīk klasiskos ēdienus padarīt veselīgākus), padalos ar saviem realizētajiem “dari pats” projektiņiem (jo man iekšā sēž tāds mazs māksliniecisks un rokdarbniecisks gariņš) un šad tad uzrakstu kādu emocionālu rakstu par tēmām, kas iespējams ir aktuālas arī citiem vecākiem.

Lai ir interesanti! Lai noder!

G.Maija

P.S. un nu mēs esam četri… Un nu arī nosaukums “liels un mazs” ir ieguvis vēl vienu nozīmi mūsu izjūtās – viens ir tik mazs, bet otrs pēkšņi kļuvis tik liels!

Share